Telefonní seznam

Reklama

Nápověda k vyhledávání

Jak hledat?

Do vyhledávacího pole „CO“ stačí jednoduše zadat jméno, příjmení, případně název firmy.
Do pole „KDE“ zadejte ulici, číslo popisné a město.

Pro nalezení výsledku stačí zadat pouze některé údaje, pokud neznáte např. adresu, pole „KDE“ nechte prázdné.
Čím více údajů zadáte, tím přesnější bude výsledek hledání.

Příklad:
Hledáte například Jana Nováka žijícího v Oldřichově ulici 18 v Praze Nuslích. Jeho telefonní číslo vyhledáte zadáním údajů:
Do pole „CO“ – zadejte Jan Novák
Do pole „KDE“ – Oldřichova 18, Praha Nusle

Co v telefonním seznamu nenaleznu?

Informace o majiteli telefonního čísla (komu patří číslo 224123456).

Kontakty na uživatele, kteří si to nepřejí. Každý uživatel může odmítnout uveřejnění v tomto telefonním seznamu.

Musím dodržet malá a velká písmena a diakritiku?

Nezáleží na používání velkých a malých písmen ani diakritiky (háčky a čárky). Pro přesnější výsledky vyhledávání ale doporučujeme diakritiku používat.

Zobrazilo se příliš mnoho lidí, ale ne ta osoba, kterou hledám.

Pokud je v zadané obci mnoho osob se zadaným jménem, např. je-li hledaná osoba Novák, žijící v Praze, pak doporučujeme upřesnit dotaz zadáním křestního jména osoby nebo názvu ulice, kde žije.

V telefonním seznamu je chyba. Jak tyto údaje opravit?

Pokud objevíte chybu v telefonním seznamu, např. je chybně uvedeno telefonní číslo nebo adresa kontaktu již není platná, napište na e-mail: redakcets@o2.com a popište zjištěnou chybu. Pracovníci Redakce Telefonního seznamu chybu prověří a zajistí opravu. Na tento e-mail můžete zasílat i ostatní podněty týkající se služby Telefonní seznam.

Toto je elektronický telefonní seznam účastníků všech podnikatelů poskytujících veřejně dostupnou telefonní službu, s výjimkou účastníků, kteří uveřejnění v tomto seznamu odmítli. Telefonní seznam obsahuje čísla, osobní a identifikační údaje účastníků všech podnikatelů poskytujících veřejně dostupnou telefonní službu, kteří společnosti O2 Czech Republic a.s údaje o svých účastnících řádně předali. S osobními a identifikačními údaji obsaženými v tomto telefonním seznamu lze nakládat pouze v rozsahu povoleném zákonem č. 127/2005 Sb. a ust. § 5 zákona č. 101/2000 Sb.