Deadheads

Developer: Cmune
Vydáno: 2017

Platforma: iosandroid

Ušli jsme dlouhou cestu… Od obyčejného, „černobílého“ Hada až k novince Deadheads, která si svou grafikou nezadá ani se současnými konzolovými hrami. Obrázky nelžou, hra opravdu vypadá takhle pěkně! Díky širokým možnostem nastavení ji ale spustíte i na (co do výkonu) průměrných telefonech.

Grafika ale není všechno, mnohem důležitější je, jak se to hraje. Jak? Dobře! Deadheads je střílečka z pohledu první osoby se zaměřením na online souboje. Příběhovou „kampaň“ tu nenajdete, jen pár jednoduchých misí proti počítačem ovládaným nepřátelům.

Opravdovou zábavu poznáte až v boji proti skutečným hráčům. V nabídce jsou čtyři herní módy, které víceméně odpovídají standardu dnešních online her. Výjimkou je mód Infected, kde se hráči rozdělí na vojáky a mutanty. Mutanti mají na úkol nakazit co nejvíce vojáků, a tak je dostat na svou stranu. Jedinou šancí vojáků na přežití je vypilovaná taktika a dokonalá souhra.

více

Tipy a triky

V boji proti živým protihráčům je každá rada marná, proto vám tentokrát poradíme s něčím trochu jiným. S nastavením! Deadheads nabízí na mobilní hru nezvykle široké možnosti nastavení. Můžete si přeuspořádat ovládací prvky na displeji. Tlačítka, která nevyužíváte, přesuňte na samý okraj, aby vám zbytečně nestínily. Ikonky virtuálních tlačítek lze také zmenšovat či zvětšovat.

Nastavit si můžete rovněž grafiku. Nezapomínejte ale na to, že ve střílečkách (a pro online to platí dvojnásob) je nejdůležitější rychlost. Aktivaci náročných technik jako například vyhlazování hran (anti-aliasing) proto doporučíme jen majitelům těch nejvýkonnějších telefonů. U ostatních by taková vychytávka mohla mít negativní dopad na plynulost hry.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět