Bouncy Hoops

Developer: Noodlecake Studios Inc
Vydáno: 2018

Platforma: iosandroid

Obchod Play a App Store jsou plné komplexních her s nádhernou, až konzolovou grafikou a rozvětveným příběhem. Přesto se čas od času dostane na vrchol popularity nějaká naprosto jednoduchá, neřkuli triviální hra. Bouncy Hoops je jednou z nich.

Grafika jak ze hry z 80. let a náplň – házení míče na koš. Kolik košů se vám podaří trefit za sebou? Pět, deset nebo snad sto padesát?! Síla Bouncy Hoops spočívá v ovládání. Nejde o trestné hody na koš, jak to znáte z basketu. Místo toho každé ťuknutí prstem do displeje odrazí míč výš a výš. Během hodu se můžete míče dotknout třeba pětkrát. Jediným limitem je časomíra, která se však s každým zásahem vynuluje.

více

Tipy a triky

Základní pravidla není třeba u tak jednoduché hry vysvětlovat. Stačí si ji vyzkoušet a okamžitě víte, co máte dělat. Místo toho jsme si pro vás připravili pár tipů a triků pro dosažení lepšího skóre:

- Vadí vám reklamy? Za drobný poplatek si je můžete vypnout.
- Koš můžete hodit i zespoda, důležité je, aby míč propadl zpátky do sítě.
- Pokud cílíte na co nejvyšší skóre, musíte se snažit dávat „pěkné“ koše, například z velké výšky, čisté (bez dotyku obruče) nebo těsně před vypršením limitu.
- Pokud se vám podaří vstřelit pět stylových košů za sebou, míč chytne plamenem a skóre se začne násobit – udržte jej v ohni co nejdéle stylovými hody!
- Nové míče získáváte jako odměnu za vysoké skóre, ale rovněž si je můžete dokupovat.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět