Tapito: news you want to read

Developer: TapMedia
Vydáno: 2016

Platforma: iosandroid

Tapito umožňuje čtení nejnovějších zpráv, zajímavých magazínů nebo blogů z celého českého internetu na jednom místě, v jedné aplikaci.

Čím více Tapito používáte, tím lépe pochopí vaše zájmy a obsah upraví přesně podle toho, co skutečně chcete číst. Dostanete tak obsah ušitý na míru přímo pro vás.

★Nejlepší aplikace v kategorii Noviny a časopisy★ (Google Play 8/2016)

Zprávy, bulvár, novinky ze sportu, automobilů, životního stylu, nebo třeba biatlonu. V Tapito najdete veškerý český obsah přehledně řazený do 80 kategorií, z více než 1.100 zdrojů.

HLAVNÍ FUNKCE:
★ Mějte všechny zprávy na jednom místě - veškerý obsah českého internetu je přehledně zařazen do podrobných kategorií.

★ Čtěte jen to, co vás opravdu zajímá - Tapito se od vás učí a následně zobrazuje nejzajímavější obsah z vybraných kategorií, přesně podle vašeho zájmu.

★ Sledujte zprávy i když jste offline - číst můžete i tam, kde není připojení k internetu, například při jízdě vlakem nebo v metru

★ Procházejte články z aplikace přímo na zamykací obrazovce - zobrazte si články i s fotografiemi dříve než svůj telefon zapnete. Tapito oživuje vaší zamykací obrazovku! Procházení článků přímo na zamykací obrazovce je jednoduché, rychlé a návykové. Stačí swipe.

★ Uložte si zajímavé články do oblíbených a vraťte se k nim pohodlně později.

★ Sledujte okrajová témata - vyberte si jakékoliv klíčové slovo a vytvořte si vlastní obsahovou kategorii.

Utíkají vám důležité informace? S Tapito se vám to už nestane!

★ Tapito: zprávy, které chcete číst ★

více