Big Farm: Mobile Harvest

Developer: Goodgame Studios
Vydáno: 2018

Platforma: android

Když ti strýc George přenechá svoji starou farmu, je to znamení, že nastal čas napnout všechny síly a proměnit zarostlé pole ve vzkvétající podnik. Sázej, sklízej, starej se o pole a pečuj o zvířátka. Objev v sobě obchodnický talent a prodávej produkty ze své farmy na organickém trhu. Stav a zakládej nejrůznější pole, chovy a výrobní budovy a vyzdob si farmu malebnými dekoračními prvky. Využij svůj zisk k dalšímu rozvoji a rozšiřování farmy a vybuduj si pověst nejlepšího farmáře široko daleko!

Užívej si spokojeného vesnického života a najdi si mezi vesničany nové blízké přátele - Benny, Tessa a všichni jejich milí známí už na tebe čekají. Seznam se s ostatními farmáři z celého světa a vybuduj si v hráčské komunitě Big Farm: Mobile Harvest dobré jméno. Zakládejte spolu s ostatními hráči farmářské spolky a vzájemně si vypomáhejte.

Rok na vesnici je plný událostí i povinností - zapoj se do vesnického dění a začni psát jedinečný příběh své vlastní farmy. Společně s vesničany budete třeba organizovat pohádkovou slavnost, řešit záhadu tajemného UFA nebo připravovat vánoční oslavy. Máš chuť pustit se do budování farmy snů?

Herní prvky
❀ POSTAV si farmu svých snů a vybírej z ohromné nabídky budov a dekoračních prvků
❀ ZAPOJ SE do hráčské komunity a seznam se s farmáři z celého světa
❀ SKLÍZEJ svoje oblíbené druhy ovoce, zeleniny nebo okrasných květin
❀ VYRÁBĚJ organické potraviny a čerstvé farmářské produkty
❀ SPRAVUJ svoji farmu v souladu s realistickými výrobními cykly
❀ PEČUJ o svoje zvířátka a zakládej chovy slepic, krav nebo prasat

Svoji novou farmu měj vždycky u sebe. Na co čekáš? Pusť se do toho! Zahraj si Big Farm: Mobile Harvest zdarma!

*Tato aplikace je k dispozici zcela bezplatně. Nabízí volitelné nákupy přímo z aplikace. Funkci přímých nákupů z aplikace lze vypnout v nastavení telefonu či zařízení. Tato hra vyžaduje připojení k internetu.

více