Step Counter - Pedometer Free & Calorie Counter

Developer: Leap Fitness Group
Vydáno: 2017

Platforma: android

Tento krokoměr používá k počítání kroků vestavěný senzor. Nepoužívá GPS, takže velmi šetří baterii. Sleduje také spálené kalorie, prošlou vzdálenost, dobu chůze apod. Všechny tyto informace se přehledně zobrazují v grafech.

Stačí klepnout na tlačítko Start a začne počítat vaše kroky. Ať už máte telefon v ruce, v tašce, v kapse nebo na pásce kolem paže, dokáže automaticky zaznamenávat vaše kroky, i když je obrazovka zamčená.

Úspora energie
Tento krokoměr používá k počítání kroků vestavěný senzor. Nepoužívá sledování podle GPS, takže skoro nepotřebuje energii z baterie.

Žádné zamčené funkce
Všechny funkce jsou 100% ZDARMA. Můžete využívat všechny funkce, aniž byste za ně museli platit.

100% soukromí
Není nutná registrace. Neshromažďujeme vaše osobní údaje ani nesdílíme informace o vás se třetími stranami.

Start, Pauza a Resetování
Počítání kroků můžete kvůli úspoře energie kdykoliv pozastavit a zahájit. Jakmile aplikaci pozastavíte, přestane na pozadí obnovovat statistická data. A pokud chcete, můžete vynulovat dnešní počet kroků a začít počítat od nuly.

Moderní design
Tato aplikace na počítání kroků je navržena týmem, jehož aplikace byla v roce 2016 na Google Play mezi nejlepšími. Čistý design usnadňuje používání.

Přehledové grafy
Přehledové grafy jsou zcela inovativní a jsou speciálně navrženy pro mobilní zařízení, aby vám pomohly sledovat údaje o chůzi. Můžete v grafech kontrolovat statistiky za posledních 24 hodin, týden a měsíc.

Barevné motivy
Jsou vyvíjeny další barevné motivy. Můžete si vybrat svůj oblíbený, aby se vám počítání kroků s touto aplikací líbilo.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA
● Chcete-li zajistit přesnost počítání kroků, zadejte do nastavení správné informace, protože budou použity k výpočtu vzdálenosti chůze a kalorií.
● Můžete si nastavit citlivost tak, aby krokoměr počítal kroky přesněji.
● Kvůli úspoře energie přestávají některá zařízení počítat kroky, když je zamknutá obrazovka.
● Počítání kroků není k dispozici pro zařízení se staršími verzemi, když je jejich obrazovka uzamčena. Není to chyba aplikace. Musíme s lítostí uvést, že nejsme schopni tento problém vyřešit.

více