Home Workout - No Equipment

Developer: Leap Fitness Group
Vydáno: 2018

Platforma: android

Domácí cvičení obsahuje každodenní tréninkové sestavy pro všechny vaše hlavní svalové skupiny. K získání svalové hmoty a udržení kondice stačí jen několik minut denně, a to přímo doma, aniž byste museli chodit do posilovny. Nepotřebujete žádné vybavení ani trenéra, veškeré cviky využívají jen vaši vlastní tělesnou hmotnost.

V aplikaci se nacházejí cviky pro břišní i prsní svaly, nohy, paže, zadek či kompletní tělo. Všechny cviky jsou navrženy zkušenými odborníky. K žádnému z nich nepotřebujete speciální vybavení, takže není nutné chodit do posilovny. A ačkoliv vám zaberou jen několik minut denně, pomohou vám vyrýsovat muskulaturu a získat onen vytoužený pekáč buchet i doma.

Rozehřívací a protahovací sestavy jsou navrženy tak, abyste cvičili v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Díky animacím a doprovodnému videu ke každému cviku máte jistotu, že jej budete provádět správným způsobem.

Tato aplikace je víc než pouhý osobní trenér – pomůže vám nejen cvičit doma, ale také obsahuje výživové plány, jež urychlí nabírání svalové hmoty. Cvičte s námi doma a během pouhých pár týdnů si na svém těle všimnete pozitivních změn.

Hlavní funkce aplikace
*Výživové plány pro posilování
*Rozehřívací a protahovací sestavy
*Automatický záznam postupu v tréninku
*Graf sledující trendy ve změně vaší hmotnosti
*Možnost úpravy připomínek pro cvičení
*Podrobná doprovodná videa a animace
*Zhubněte s pomocí osobního trenéra
*Sdílejte své výsledky s přáteli na sociálních sítích

více