30 Day Fitness Challenge

Developer: NorthPark.Android
Vydáno: 2017

Platforma: iosandroid

Aplikace byla v Google Play zařazena mezi nejlepší aplikace za rok 2016, nejrychleji rostoucí aplikace a nejlepší aplikace pro osobní rozvoj.

Cvičte v klidu domova - vhodné pro každého a pro jakoukoli chvíli. 30denní program cvičení je aplikace navržená profesionálním fitness trenérem, u které je vědecky prokázáno, že zlepšuje tělesnou kondici a zdravotní stav. Aplikace umožňuje synchronizaci údajů o spálených kaloriích se službou Google Fit. Cvičte podle programu a dosáhnete ohromujících výsledků.

Při důsledném dodržování pravidel 30denní program cvičení postupně zvyšuje intenzitu jednotlivých cvičení, takže můžete snadno absolvovat své každodenní cvičení. Nemusíte chodit do fitcentra, stačí každý den několik minut cvičit s váhou vlastního těla - 30denní program cvičení se stane vaším důležitým pomocníkem při zlepšování kondice a efektivním snižování tělesné hmotnosti.

Funkce
- Nahrává průběh tréninku automaticky
- Připomíná vám cvičení každý den
- Podrobné video průvodce
- Zvýší intenzitu cvičení krok za krokem
- Třicetidenního programu cvičení břicha
- Třicetidenního programu 30denní program cvičení
- Třicetidenního programu cvičení zadku
- Sdílejte s přáteli na sociálních médiích

Každá výzva má tři úrovně obtížnosti, od začátečníka až po pro. Najděte cvičení, které je pro vás nejlepší. Vyzkoušejte nejlepší aplikaci pro trénink. Začněte 30denní výzvou a po 30 dnech můžete zjistit, že vaše emoční a intelektuální způsobilost se zlepší spolu s vaší fyzickou zdatností.

Aplikace na Snížení Hmotnosti
Hledáte hmotnost tracker aplikace, 30denní program cvičení vám pomůže hubnutí, to bylo hubnutí aplikace zdarma pro ženy a muže.

více