Loop

Developer: Álinson S Xavier
Vydáno: 2017

Platforma: android

Aplikace ti pomůže vytvořit a udržovat si prospěšné návyky a dosáhnout tak tvých dlouhodobých cílů. Detailní grafy a statistiky ti ukáží, jak se tvoje zvyky postupem času zlepšují. Vše je kompletně bez reklam a open source.

Jednoduché, krásné a moderní prostředí
Aplikace má minimalistický design s jednoduchým použitím. Dodržuje pravidla material designu.

Síla zvyku
Pro zobrazení aktuální úspěšné serie aplikace využívá pokročilý algoritmus, aby vypočítala sílu tvých zvyků. Každé opakování dělá tvůj zvyk silnějším a každé nedodržení ho oslabuje. Ale pár vynechaných dní po dlouhé řadě kompletně nezničí celý tvůj postup.

Detailní grafy a statistika
Přehledně vidíš na krásných grafech, jak moc se tvoje zvyky zlepšují v průběhu času. Jeď zpět, abys viděl kompletní historii.

Flexibilní časový plán
Podpora jak denních návyků, tak návyků s komplexnějším rozvrhem. Jako jsou 3 krát týdně, jednou za dva týdny, nebo obden.

Upomínky
Vytvoř si individuální upomínku pro každý zvyk ve zvolený čas. Jednoduše potvrď, přeskoč nebo odlož notifikace bez nutnosti otevření aplikace.

Kompletně bez reklam a open source
Nejsou tu naprosto žádné reklamy, otravné notifikace nebo dotěrná povolení aplikace. A nikdy nebudou. Kompletní zdrojový kód je dostupný pod GPLv3.

Optimalizované pro chytré hodinky
Upomínky mohou být potvrzen, odloženy nebo smazány přímo z tvého zařízení s Android Wear.

více