Habit Tracker

Developer: Oristats Ltd
Vydáno: 2017

Platforma: iosandroid

& raquo; Uspořádat svůj život!
HabitBull je nejsilnějším multiplatformním společníkem, který sleduje vaše každodenní návyky a rutiny

& raquo; Plně přizpůsobitelné
Měření a sledování všeho a všeho. Postupujte podle vlastního plánu a sledujte své vlastní cíle. Získejte oznámení, kdykoli budete potřebovat něco důležitého.

& raquo; Odstraňte špatné návyky ze svého života
Jednoduše začněte sledovat špatné návyky, jako je kousání nehtů, kouření nebo přílišné pít. Jakmile uvidíte vzory, je snadnější je rozbít. HabitBull vás udržuje zodpovědnou. Také skvělé pro uživatele NoFap!

& raquo; Přidejte některé pozitivní návyky
Chtěli byste jít každý den na krásnou procházku? Nebo můžete dát každý sobotu a neděli 3 oblékání? Připojte se k nám na této cestě!

& raquo; Kdo je to?
Ať už si přejete něco přečíst, přestat kouřit, začít pracovat, nebo dokonce sledovat, kolik hodin jste ztratili na Facebooku, tato aplikace vám to umožní!

& raquo; Funkce
• Sledujte několik návyků, které se opakují, a to v rámci vlastního kalendáře
• Počítadlo proužek a úspěšné procento pro každý zvyk
• Ano / Ne nebo Cílové číslo
• Velmi flexibilní cíle, jako jsou: počet krát denně / týden / měsíc, pouze v určitých dnech v týdnu apod. Například: 30 push upů každé pondělí až pátek, jít do posilovny 2 krát týdně nebo dokonce každé 2 dny
• Inspirující citace pro každou kategorii - včetně aktuálních citátů od lidí, kteří to dělají (meditace, čtení, přestat pít alkohol, přestat kouřit, zastavit otálení atd.)
• Grafy s úspěšností procenta / pruhu, zadané hodnoty apod
• Výkonné připomenutí - několikrát za den, opakování v průběhu času, zvuk a vibrace volitelné
• Ukázka domovské obrazovky / uzamčení obrazovky
• Synchronizace mezi více zařízeními
• Zálohování v cloudu
• Motivační obrazy
• Export do souboru CSV
• Tmavé téma
• Integrace Google Fit

& raquo; Jak to funguje:
1. Nastavte zvyk
2. Řekněte HabitBullu, jak jste šel na den
3. Sledujte zvýšení denního pruhu

Návyky nejsou jen rutiny, které provádíte podvědomě. Stavět jednu vlak sami. Chcete-li zlomit jeden, najít jiný, který je podobný, přesto jiný a hezčí, a opakujte to, dokud se nelepí.

Chcete-li pomoci s tímto HabitBull, můžete nastavit připomenutí pro každý zvyk a zobrazovat je v dnech, kdy musíte být úspěšní. To je obzvláště užitečné, pokud máte seznam úkolu s opakujícími se úkoly nebo chcete-li být připomenuto, aby dělali totéž každý den. Může být také použit jako nástroj plánování kalendáře nebo kontrolní seznam, ale také jako velmi efektivní opakující se připomínka (např. Pít vodu každé 2 hodiny).

HabitBull se cítí trochu jako hra, ve které soutěžíte se sebou. Úkolem je získat dlouhý pruh pro zvyk, na kterém pracujete, tím, že pokryjete své cíle. Čím déle, tím lépe. Trvá několik měsíců, než se plně staví do nové rutiny, takže se nevzdávejte - to trvá nějakou dobu, a pokud jste konzistentní, bude to fungovat; i když to vyžaduje několik pokusů.

Existuje mnoho věcí, které můžete zlepšit. HabitBull může být používán jako plánovač v budování návyků, jako je užívání pravidelných tablet, cvičení nebo dodržování stravy. Může být také použit jako pomocník pro osoby trpící problémy s pamětí. Co se týče vašich zločinů, nástroj HabitBull může být užitečným nástrojem pro sledování cílů nebo inteligentním notebookem, který vám pomůže při překonávání špatných návyků, jako je kousání nehtů, pití alkoholu a dokonce i zlepšení datování.
Záleží jen na vás, opravdu. Ale proč si to zkusit a nemusíte mít pomocníka na cestách?

více