6 Pack Abs in 30 Days - Abs Workout

Developer: Leap Fitness Group
Vydáno: 2018

Platforma: android

Chcete se na léto zbavit břišního tuku a pořídit si místo něj pořádný pekáč buchet? Začněte s budováním svých břišních svalů s pomocí této super účinné posilovací aplikace. Sestavy jsou vhodné pro uživatele všech úrovní a můžete je snadno provádět doma nebo i jinde, a to naprosto kdykoliv. Stačí jen pár minut denně a budete mít sexy břišní svaly, o kterých jste vždycky snili!

Různé úrovně cvičebního plánu
Ztráta břišního tuku, Kamenné břišní svaly a Břišní svaly – tyto 3 úrovně cvičebních plánů vám pomohou zbavit se postupně břišního tuku a získat vyrýsované břišní svaly. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, najdete zde cviky ušité vám přímo na míru. Na každý den jsou připravená různá cvičení, aby vás trénink neomrzel a neustále vás bavil.

30denní posilovací sestavy
Jakmile si vytyčíte jasný cíl, dokážete dosáhnout úžasných výsledků rychleji. Aplikace Břišní svaly – posilování břicha vám pomůže s tréninkovými cíli poskytováním systematických a vědecky podložených 30denních posilovacích sestav. Všechny cviky jsou zdarma a pomohou vám se spalováním břišního tuku i vyrýsováním břišních svalů. Intenzita cvičení se postupně zvyšuje, abyste si z posilování snadno učinili každodenní zvyk.

Váš domácí osobní trenér
Je osobní trenér příliš drahý? Nemáte čas chodit do posilovny? Aplikace Břišní svaly – posilování břicha je váš domácí osobní trenér. Tato cvičení, založená na principu intenzivního kruhového tréninku, jsou stejné účinná jako návštěva posilovny.

Animace a doprovodná videa
Aplikace Břišní svaly – posilování břicha používá nejnovější vědecké poznatky k co nejúčinnějšímu posílení všech břišních svalů. Díky animacím a doprovodným videím budete mít jistotu, že všechny cviky provádíte bezpečně a efektivně.

Hlavní funkce aplikace

*30denní posilovací sestavy pro vyrýsované břišní svaly a silnější tělo
*Úžasné cvičení pro správu tělesné hmotnosti a rozvoj svalové hmoty
*Postupné zvyšování náročnosti cvičení
*Možnost úpravy připomínek pro cvičení
*Automatický záznam postupu v tréninku
*Ideální pro každého – pro začátečníky, profesionály, muže, ženy, dorost i seniory

více