Clean Master (Boost&Antivirus)

Developer: Cheetah Mobile
Vydáno: 2017

Platforma: android

Nejstahovanější nástroj pro čištění zařízení se systémem Android a uvolnění RAM. Vývojáři patří mezi 10 nejlepších na světě.

¡îJednička ve světě mezi aplikacemi v kategorii Nástroje.
Máme důvěru u více než 50 miliónů uživatelů a stále Vás přibývá. Clean Master je jednička v uvolňování paměti a čištění pozůstatků aplikací, čímž zrychlí vaše zařízení.

Uvolnění paměti/Ukončení procesů - zrychlení aplikací a her je mnohem jednodušší díky Clean Master.
Čištění Pozůstatků - odstranění pozůstatků aplikací a vyčištění cache uvolní místo v zařízení.
Ochrana Soukromí - odstraněním například historie prohlížení chráníte vaše soukromí.
Správce Aplikací - přesun aplikací na SD kartu, odstranění předinstalovaných aplikací a záloha .apk souborů.

"Aplikace v zařízení postupem času zabírají mnoho místa zaplněním cache. Díky aplikaci Clean Master pro Android zařízení jste schopni najít a vyčistit dočasné soubory, které aplikace vytvořily." - Los Angeles Times
"Android: Pokud máte málo volného místa ve svém Android zařízení, Clean Master dokáže identifikovat, co zabírá nejvíce místa a pomůže vám ho vyčistit." - LifeHacker.com
"Pokud chcete mít Android zařízení čisté, bez pozůstatků souborů, zaměřte se na Clean Master." - XDA-Developers.com

Už více jak 100 000 000 lidí si nainstalovalo Clean Master, který je zdarma. Podívejte se, co pro Vás může udělat:

[Nevyžádané soubory] - vyčistí cache a pozůstatky souborů
Odstraněním pozůstatků souborů uvolníte místo nejen v zařízení, ale i na SD kartě.

[Uvolnění paměti] - uvolní paměť a zrychlí Vaše zařízení
Procesy běžící na pozadí zabírají systémovou RAM a také snižují životnost baterie. Díky Uvolnění paměti zastavíte zbytečné aplikace, které běží na pozadí a tím získáte více paměti RAM pro zrychlení vašeho Android zařízení. Můžete také použít zástupce s názvem "1 Tap Boost", který je snadno přístupný z domovské obrazovky. Android aplikace a hry poběží rychleji než kdy předtím!

[Soukromí] - Odstraňování historie
Soukromí je důležité a mnohé z vašich aplikací tiše zaznamenávají vaše osobní údaje, například data z webového prohlížeče, historie vyhledávání Google a další. Clean Master může vymazat tyto informace a tím ochrání vaše osobní údaje.

[Správce aplikací] - Odinstalování, Zálohování, přesun na SD kartu
Nástroj pro odinstalování je vylepšen oproti standardní Android verzi a je schopen vytvářet zálohy .apk souborů. Uživatelé s oprávněním root budou schopni přesouvat aplikace na SD kartu, mohou také odinstalovat předinstalované a systémové aplikace.

Nově ve verzi 4.0. Nyní můžete snadno zjistit přesné členění úložného prostoru vašeho telefonu. Jednoduché grafy a statistiky ukazují jaké typy souborů zabírají Váš prostor. Umožňují lépe plánovat čištění a skladovací strategii.

Zábavný widget na domovskou obrazovku, který vám umožňuje sledovat vaše aktuální vytížení RAM. Pokud chcete uvolnit RAM, přetáhněte jej do středu obrazovky a sledujte koště jak dělá svou práci.

více