Zdochnuté srdce

Délka: 5 h 9 min
Interpret: Zuzana Fialová
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 290 MB

Zdochnuté srdce - audiokniha obsahuje vtipnou sebereflexi dnešní generace od anonymního slovenského autora píšícího pod pseudonymem Eli Elias. Čte herečka Zuzana Fialová.

Bestseller, který po prvním vydání obsadil na několik týdnů první příčky žebříčků prodejnosti.

Sarkastická a mimořádně vtipná sebereflexe dnešní generace rozvedených skoro čtyřicátníků, kteří začínají od znova, jenomže se zdechnutými srdci a dětmi na krku. Nejlepší přátelé, největší nepřátelé, úžasní milenci, exhumované staré lásky, bizarní situace, šílená rodina, castingová agentura a snobské chalupářské imprese v prostředí bohapustého venkova a jeho prapodivných obyvatel. Tuto knihu si poslechnete za jeden večer a budete se smát a plakat zároveň. V současnosti se podle románu připravuje film.

Eli Elias
Neví se, jestli je to muž nebo žena, ale šušká se, že jde o známou osobnost ze světa slovenského šoubyznysu. Stejně jako Matkin se i Eli Elias nejprve objevil v internetovém časopise inZine.

Zuzana Fialová
Kompletní nezkrácenou verzi knihy s chutí předčítá herečka Zuzana Fialová. Absolvovala herectví na VŠMU, je členkou SND a spolupracuje i s pražským činoherním souborem. Kromě filmů (Medvídek, Obsluhoval jsem anglického krále, Lidice a další) účinkovala v různých televizních seriálech (Kriminálka Staré mesto, Panelák, Ordinácia v ružovej záhrade a další). Vyučuje herectví na VŠMU. Žije v Bratislavě a má syna Dávida.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Active
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma