Sex v pěti dílech světa

Délka: 4 h 32 min
Interpret: Tomáš Jirman
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia, Jota
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 256 MB

Sex v pěti dílech světa - audiokniha obsahuje vyprávění českého cestovatele o milostných praktikách na různých světadílech. Autor Miloslav Stingl. Čte Tomáš Jirman. Režie a zvuk Ivo Martiník.

Jaká tajemství skrývají svatební či zásnubní rituály některých indiánských či afrických kmenů? Jak a s kým se milovali staří Řekové a Římané? Významný český cestovatel Miloslav Stingl využil svých bohatých cestovatelských zkušeností k vytvoření poutavého vyprávění o milostných a sexuálních praktikách na pěti kontinentech. Vydejte se spolu s ním do exotických míst a poodhalte tajemství tak intimní, jako je sex. Tato audiokniha vznikla ve spolupráci s nakladatelstvím Jota.

Miloslav Stingl (1930)
Miloslav Stingl se narodil v Bílině a řadí se k významným českým cestovatelům, etnografům a spisovatelům. Na svých cestách strávil téměř dvacet let a navštívil asi 150 zemí. Několikrát se osobně setkal a sblížil s řadou domorodých kultur, objevil ruiny mayských měst, plaval v řece plné krokodýlů, dokonce jeden indiánský kmen ho zvolil svým náčelníkem. Miloslav Stingl se částečně domluví sedmnácti jazyky, nejexotičtějším z nich je jazyk papuánského kmene Kumů. Při svých pobytech působil také na zahraničních univerzitách a vědeckých ústavech. Své zážitky z cest popsal také ve svých knihách, psal rovněž články pro různé noviny a časopisy, připravoval i četné pořady pro rozhlas, televizi a napsal scénáře i pro celovečerní filmy.

Tomáš Jirman (1956)
Herec, který zakotvil nastálo v Národním divadle Moravskoslezském, pochází z Trutnova. Vystudoval pražskou DAMU a působil na olomoucké a šumperské scéně. Režíroval rozhlasové pořady a zahrál si také v televizních seriálech, například v Dobrodružství kriminalistiky nebo Četnických humoreskách. Do Ostravy přesídlil v 80. letech a zařadil se k výrazným hercům s nezaměnitelným hlasem. Věnuje se také režii a načítání audioknih.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Active
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma