Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé

Koupit za 149 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 46 min
Interpret: Richard Ludvík
Vydavatel: Richard Ludvík
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 100 MB

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé - audiokniha obsahuje nahrávku konverzačních otázek a odpovědí v angličtině. Autor a interpret Richard Ludvík.

Nerozumíte zatím rodilým mluvčím?
Mluví na vás moc rychle, ale v budoucnu byste jim chtěli rozumět? Kdo by nechtěl porozumět tomu, na co se vás cizinci a rodilí mluvčí ptají a jak jim odpovědět.

Audiokniha Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé je pro ty, co si chtějí zlepšit schopnost porozumět rodilým mluvčím. Asi vás tato audiokniha nenaučí jim úplně rozumět, ale posune vás to o kus dále, abyste jim v budoucnu rozuměli.

Posunete se ve vašich konverzačních dovednostech a zopakujete si konverzační fráze. Všechny otázky uslyšíte vždy dvakrát. Tempo není úplně pomalé, ale né zase tak rychlé. Je to srozumitelné pro středně pokročilé, kteří zatím nechytají vše, co říká rodilý mluvčí.

Pomůže vám to lépe se ptát a odpovídat a zlepší to vaše porozumění při komunikaci v angličtině na vaší dovolené nebo při pracovních rozhovorech.

Zároveň si automaticky procvičíte gramatiku pro středně pokročilé. Tato úroveň je lehčí, než když na vás spustí rodilý mluvčí a navazuje na první a druhou úroveň.

Pusťte si tuto audioknihu a zdokonalte se v anglické konverzaci. Stačí si najít chvilku a poslouchat, třeba v autě, když jedete na delší vzdálenosti.

Jestli tápete v poslechu a porozumění mluvené angličtině, pořiďte si tuto audioknihu.

více

Série Anglické konverzační otázky a odpovědi

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Active
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma