Vyhrajte vstupy na koncert Lenny
11. 10. 2017 9:34 | Karolína Roubalová

Zpěvačka roku, Album roku, Skladba roku i Videoklip roku. Tato všechna ocenění patří letos talentované Lenny, která se zaslouženě stala jednou z nejposlouchanějších českých zpěvaček současnosti.

Není tedy divu, že o její koncerty je neuvěřitelný zájem a bleskově se vyprodávají. S O2 Active ale můžete vyhrát vstupy na koncerty 9. 11. 2017 v Praze a 6. 12. 2017 v Brně! 

Jak na to?

Stačí, když na měsíc zcela ZDARMA zabavíte vaše volající a nastavíte jim místo nudného vyzváněcího tónu písničku od Lenny jako uvítací melodii. Automaticky tak budete zařazeni do soutěže o 20 vstupů na koncert a 20 mikin s motivem debutového alba Hearts. Soutěž platí do 24. 10. 2017. Vybrat si můžete z následujících melodií:

Všechny tyto písničky jsou zdarma. A pokud jste ještě službu Uvítací melodie nevyzkoušeli, máte od nás na měsíc zdarma ještě poplatek za přehrávání melodie, kterou si vyberete.

Tyto koncerty jsou v tomto roce poslední šancí, kdy si můžete přijít poslechnout podmanivý zastřený hlas Lenny naživo. Navíc v pražské Roxy se můžete také těšit na speciálního hosta!

„Mám obrovskou radost, že je o koncerty takový zájem. Ráda bych, aby samostatná show byla pro lidi překvapením a nepochybuji, že společně zažijeme dva skvělé koncerty. Navíc můžu konečně odtajnit speciálního hosta, kterým bude můj oblíbenec Lazer Viking,“ zaznělo od Lenny.

Poslechněte si hit Hell.o na videu z živého vystoupení:

Písničkářka Lenny zažívá jedno z nejvytíženějších pracovních období své dosavadní kariéry. Její hvězda na západoevropském hudebním trhu stoupá vzhůru a své autorské skladby představuje posluchačům nejen v Čechách, ale také v Německu a Itálii. Vedle toho natočila v Německu videoklip k remixu hitu Hell.o.

Jsem vděčná za příležitost, která se mi dostala. Nejšťastnější jsem na pódiu, a to, že mohu nyní cestovat a hrát v nejrůznějších koutech Evropy, je pro mě splněný sen. Je to zkušenost k nezaplacení a jsem ráda, že závěr tohoto roku, jenž byl plný překvapení, strávím se svými českými a slovenskými posluchači. Už teď se těším na tu jedinečnou atmosféru,“ zaznělo od Lenny.

Podívejte se na rozhovor s Lenny:

Vedle koncertování čeká Lenny řada pracovních povinností spojených s podpisem globální smlouvy s německým Universal Music. Již nyní má za sebou natáčení videoklipu k remixu úspěšného singlu Hell.o (blíží se 5 milionům zhlédnutí). Za remixem, který již nyní rotuje v evropských rádiích, stojí Lenny spolu s americkými producenty a remixéry Fancy Cars. „Začali jsme v šest hodin odpoledne a v šest ráno bylo hotovo. Z výsledku mám radost a doufám, že bude lidi bavit,“  dodává talentovaná zpěvačka.