RunCzech Voláme všechny běžce

Připravte se na závod


RunCzech je unikátní seriál 7 závodů pro nejširší veřejnost v nejkrásnějších městech České republiky a O2 je jedním z hrdých sponzorů. Přinášíme vám knihy, aplikace a hudbu, u kterých můžete relaxovat, vzdělávat se a užívat si pohybu naplno!

Váš O2 Active tým

E-knihy

Aplikace

Běžecké playlisty

Co je nového

Další RunCzech závod, Birell Grand Prix Praha, nás čeká 9. 9. 2017. Aby ti čekání lépe uběhlo, přečti si třeba nějakou dobrou knížku.

Připrav se

Závod začíná dávno před startem. My pro tebe máme všechno, co můžeš využít, aby ses mohl dostatečně připravit a hrdě se postavit na startovní čáru.

E-knihy
Připravili jsme jich pro tebe rovnou 22. Můžeš si přečíst příběhy známých běžců, které tě namotivují k překonávání sebe sama, nebo rady a tipy, jak efektivněji běhat, relaxovat a stravovat se.

Aplikace
Chceš přeměřit své síly s ostatními, nebo sdílet své úspěchy na sociálních sítích? Chceš mít vlastní tréninkový plán, díky kterému zaběhneš závod v kratším čase? Neváhej a vyzkoušej některou z aplikací a ukaž, co dokážeš. Zde jsme ti vybrali 7 nejlepších z nich. Je na tobě, která bude ta pravá.

Užij si závod

Je to tady vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. A pokud jsi jeden z těch, který bez hudby v uších nemůže sportovat, užij si běh se Spotify!

Podle rytmu se přizpůsobí vybrané songy, které tě udrží v tempu. Je pro tebe připraven i unikátní playlist, který jsme vytvořili ve spolupráci s běžci.

Navíc máš od nás prémiovou verzi na 3 měsíce zdarma. Stačí si aplikaci stáhnout, aktivovat Spotify Premium a běžet.

Více informací o Spotify.

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

Cílové fotografie
Všechno to dojetí a radost zvěčnili v cíli naši fotografové. Fotili jako o život. Zkus se najít ve fotogalerii řazené podle oficiálních cílových časů. Fotky jsou tvoje. Zdarma.

Běžecké příslušenství
Po běhu si zasloužíš relaxaci. Proto všem účastníkům seriálu RunCzech rozdáváme O2 TV L na 1 měsíc zdarma! Stačí jen zadat telefonní číslo do tohohle formuláře a je tvoje.