RunCzech Voláme všechny běžce

Připravte se na závod


RunCzech je unikátní seriál 7 závodů pro nejširší veřejnost v nejkrásnějších městech České republiky a O2 je jedním z hrdých sponzorů. Přinášíme vám knihy, aplikace a hudbu, u kterých můžete relaxovat, vzdělávat se a užívat si pohybu naplno!

Váš O2 Active tým

E-knihy

Aplikace

Běžecké playlisty

Připrav se

Závod začíná dávno před startem. My pro tebe máme všechno, co můžeš využít, aby ses mohl dostatečně připravit a hrdě se postavit na startovní čáru.

E-knihy
Připravili jsme jich pro tebe rovnou 22. Můžeš si přečíst příběhy známých běžců, které tě namotivují k překonávání sebe sama, nebo rady a tipy, jak efektivněji běhat, relaxovat a stravovat se.

Aplikace
Chceš přeměřit své síly s ostatními, nebo sdílet své úspěchy na sociálních sítích? Chceš mít vlastní tréninkový plán, díky kterému zaběhneš závod v kratším čase? Neváhej a vyzkoušej některou z aplikací a ukaž, co dokážeš. Zde jsme ti vybrali 7 nejlepších z nich. Je na tobě, která bude ta pravá.

Užij si závod

Je to tady vychutnej si každý krok. Každý metr, o který jsi blíž k cíli. A pokud jsi jeden z těch, který bez hudby v uších nemůže sportovat, užij si běh se Spotify!

Podle rytmu se přizpůsobí vybrané songy, které tě udrží v tempu. Je pro tebe připraven i unikátní playlist, který jsme vytvořili ve spolupráci s běžci.

Navíc máš od nás prémiovou verzi na 3 měsíce zdarma. Stačí si aplikaci stáhnout, aktivovat Spotify Premium a běžet.

Více informací o Spotify.

Oslav to

Gratulujeme! Bylo nám ctí prožít tenhle závod s tebou. Smekáme před tvojí vůlí a výkonem.

Cílové fotografie
Všechno to dojetí a radost zvěčnili v cíli naši fotografové. Fotili jako o život. Zkus se najít ve fotogalerii řazené podle oficiálních cílových časů. Fotky jsou tvoje. Zdarma.

Běžecké příslušenství
Po běhu si zasloužíš relaxaci. Proto všem účastníkům seriálu RunCzech rozdáváme O2 TV L na 1 měsíc zdarma! Stačí jen zadat telefonní číslo do tohohle formuláře a je tvoje.