Pohádkový tábor

Délka: 3 h 50 min
Interpret: Antonie Krzemieňová
Vydavatel: E S P
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 216 MB

Pohádkový tábor - audiokniha obsahuje pohádkový příběh, který napsala Antonie Krzemieňová. Čtou Antonie Krzemieňová, Bohumíra Novotná, Naďa Hudská - Puk a další. Audiokniha je namluvena v českém a z části také ve slovenském jazyce a obsahuje rovněž bonus v podobě šesti písniček.

Žádná jiná takováto kniha na světě není, přináší dětem zábavu i poučení. Psychosomatika a pohádky, normálně dvě hromádky. Tady jeden celek tvoří a dětská srdíčka hoří touhou vědět víc a více. A tak se mění v prince, princezny či čertíky nebo malé vodníky. Hrají si a dovádějí, různé kousky provádějí. Dozví se, proč je ouško bolí, či co za bolestí bříška stojí. Proč tlustí jsou někteří kamarádi, proč se někteří lidé nemají rádi. Jak na nemoci vyzrát, jak je z tělíčka vyhnat. Jak zdraví být, radovat se a s úsměvem žít.

Určeno dětem, které už umějí trochu číst. Také těm, kteří zatím jenom poslouchají pohádky, které jim vyprávějí rodiče nebo starší sourozenci. No a všem dospělým, kteří pohádky rádi mají.
První z knih pro děti z péra Antone Krzemieňové, která se zabývá psychosomatikou. Pravděpodobně jediná tohoto druhu ve světě. Nabízí také možnost kreativity, neboť je na čtenářích, aby si do knihy dokreslili některé postavičky, nebo si dobarvili obrázky nebo dokonce celé vymalovali.

Obsazení:
vypravěč - Antonie Krzemieňová
průvodkyně, babička - Bohumíra Novotná
maminka - Naďa Hudská - Puk
čarodějka - Irena Trutmanová
král - Karel Foukal
tatinek - Pavel Karlík
Eva - Klára Odehnalová
Péťa - Tereze Knížková
Jitka - Veronika Bretová
Markéta (Maki) - Diana Laura Chyská
Maruška - Veronika Vejlupková
Adam - Jakub Krause
Jára - Jan Linhart
Pepe - Teo Ondra
Jirka - Daniel Mužík

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Active
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma