Uvítací melodie

Melodie, které uslyší volající, než přijmete hovor. Vyberte si podle svého vkusu melodii, zvuk nebo hlášku a jistě pobavíte sebe i své přátele. Zahrajte každému, jak si zaslouží.

Co jsou to Uvítací melodie?

Služba Uvítací melodie umožňuje vybrat si melodii, kterou Váš volající uslyší, než přijmete hovor. Pro své známé či kamarády můžete vybírat různé melodie nebo zvukové hlášky libovolně dle nálady z mnoha kategorií.

Kolik mě Uvítací melodie bude stát?

Za službu Uvítací melodie se platí měsíční poplatek ve výši 19 Kč. Ten je nezávislý na počtu zakoupených melodií. Zakoupení uvítací melodie nebo filmové hlášky stojí 25,- Kč. V případě zvuků jen 10,- Kč (cena je vždy uvedena u každé položky). Platnost zakoupené melodie je 365 dní. Poté dojde k její automatické obnově, která je zpoplatněna dle původní ceny melodie. Můžete také využít nabídky zvýhodněných tematických balíčků, kdy za 25 Kč měsíčně získáte pět melodií a ty jsou Vašim volajícím přehrávány náhodně. Pokud jste si službu oblíbili a chcete ji využívat naplno, doporučujeme Neomezené předplatné – za cenu 39 měsíčně si můžete stáhnout, kolik melodií budete chtít. Nastavení služeb lze kdykoli měnit v sekci Moje – Uvítací melodie .

K čemu slouží Neomezené předplatné?

Neomezené předplatné je služba poskytovaná ve formě měsíčního předplatného, díky které si můžete za cenu 39 Kč měsíčně objednat tolik Uvítacích melodií, kolik budete chtít. Nabídka je skutečně neomezená a vztahuje se na všechny Uvítací melodie z nabídky O2 Active a aplikace O2 Active. Služba je zpoplatněna nad rámec paušálního poplatku za službu Uvítací melodie, tedy při aktivaci služby budete platit cenu 19 Kč za službu a 39 Kč za Neomezené předplatné.

Jak funguje Balíček?

Tematický balíček je služba poskytovaná ve formě měsíčního předplatného. Za cenu jedné melodie získáte najednou pět melodií a ty se Vašim volajícím budou přehrávat náhodně. Služba je zpoplatněna nad rámec paušálního poplatku za službu Uvítací melodie, tedy při aktivaci služby budete platit cenu 19 Kč za službu a 25 Kč za vybraný balíček.

Jaký je rozdíl mezi Balíčkem a Neomezeným předplatným?

Balíček je nabídka pěti vybraných melodií za cenu jedné poskytovaná ve formě měsíčního předplatného. Melodie v balíčku se volajícím přehrávají náhodně a skladby v balíčku jsou pevně dané. Naproti tomu Neomezené předplatné Vám umožní si za cenu 39 Kč měsíčně objednat tolik uvítacích melodií, kolik budete chtít.

Jak si mohu službu Uvítací melodie aktivovat?

Službu si aktivujete přímo zakoupením některé melodie. Stačí kliknout na „Koupit“, nebo si poslat SMS ve tvaru UM 12345 na číslo 999888 (místo 12345 doplňte kód vybrané melodie – najdete ho vždy u dané položky na portále O2 Active). Po zakoupení melodii ještě můžete přiřadit volajícím, pokud nastavení neupřesníte, nová melodie se Vám nastaví jako výchozí a bude hrát všem volajícím. Každou melodii lze zakoupit buď jednotlivě, nebo v rámci Neomezeného předplatného za zvýhodněnou cenu.

Objednal jsem si Uvítací melodii, ale nic se mi v mobilu nepřehrává. Je to chyba?

Není. Služba Uvítací melodie neumožňuje stahovat hudbu do mobilu. K tomuto doporučujeme službu Spotify. Uvítací melodie je uložena ve Vašem profilu a hraje Vašim volajícím po dobu, než přijmete jejich hovor. Vy ji tedy neslyšíte, ale zkrátíte svým přátelům a známým čekání na spojení poslechem příjemné hudby nebo vtipné hlášky.

Jaký je rozdíl mezi Uvítací melodií a Reálným zvoněním?

Uvítací melodie jsou po zakoupení uloženy v profilu uživatele a nestahujete si je do svého telefonu. Melodie pak můžete nastavit všem nebo jen vybraným volajícím, a ti je uslyší místo standardního vyzváněcího tónu (tút, tút). Oproti tomu zvonění je tón, který si stáhnete do mobilu a který je přehráván (vyzvání) když Vám někdo volá.

Můžu mít pro různé volající přiřazené různé melodie?

Ano. Pokud budete chtít melodii přiřadit pouze jednomu volajícímu, zašlete SMS ve tvaru UM 12345 (místo 12345 doplňte kód vybrané melodie – najdete ho vždy u dané položky na portále O2 Active) 720123456 (číslo kterému má melodie hrát) na 999888. Za odeslání SMS neplatíte. Nastavení lze provést také v sekci Moje – Uvítací melodie .

Jak nastavím výchozí melodii?

Každá nová melodie, kterou si zakoupíte, se automaticky nastaví jako výchozí a hraje všem volající. Ale pozor – pokud máte nějaká vlastní nastavení pro jednotlivé volající, tak tato nastavení mají přednost a nová výchozí melodie se uplatní jen tam, kde neplatí Vaše vlastní nastavení. Navštivte sekci Moje – Uvítací melodie , abyste zjistili více o svých nastaveních.

Lze nastavit různé melodie pro pracovní dobu a pro zbytek?

Ano. Nastavení lze provést v sekci Moje – Uvítací melodie .

Jak zjistím, jaká melodie hraje mým volajícím?

Jednoduše v sekci Moje – Uvítací melodie . Zde také zjistíte, jaké všechny melodie máte v profilu. Pozor – pokud si koupíte novou Uvítací melodii, o ty původní nepřijdete. Máte je pořád ve svém profilu a můžete je kdykoli použít. Každá melodie má platnost 365 dní a poté je obnovena.

Co se stane, když mi melodie vyprší?

Standardní melodie má platnost 365 dní a poté je automaticky obnovena. Ve výjimečných případech se může stát, že obnovení melodie není možné. Např. proto, že již na danou melodii skončila licence. Není-li melodii možné prodloužit, budete o tom informování pomocí SMS. O2 si vyhrazuje právo smazat již zakoupené melodie, pokud vyprší licence nezbytná k jejich prodeji.

Co se stane, když změním mobilní telefon? Bude mi Uvítací melodie fungovat dál?

Ano. Typ mobilního telefonu nemá na službu Uvítací melodie vůbec vliv.

Co se stane, když změním telefonní číslo?

V tomto případě dojde ke zrušení služby a je nutné ji aktivovat znovu. Jednoduše si objednejte jakoukoli melodii z nabídky na Vaše nové telefonní číslo a služba se Vám automaticky opět aktivuje. Pro využívání této služby musíte být zákazníkem mobilních hlasových služeb O2.

Když mi lidé volají, žádná melodie mi nehraje. Co s tím?

Přihlaste se v sekci Moje – Uvítací melodie a zjistěte, zda máte nějaké melodie v profilu. Pokud ne, objednáním nové melodie si tuto melodii nastavíte jako výchozí a bude Vám hrát pro všechny volající. Pokud problémy přetrvávají, napište nám a pokuste se problém co nejpřesněji popsat.

Jsme jako firma zákazníci O2 a rádi bychom si aktivovali vlastní Firemní uvítací melodii s naší reklamní znělkou. Jak na to?

Jste-li firemním zákazníkem O2, potom máte jedinečnou možnost nechat si zřídit firemní uvítací melodii, která bude přesně podle Vašich představ. Je to ideální způsob, jak velmi levně oslovit své obchodní partnery nějakým obchodním sdělením, nebo např. jen připomenout hudební znělku z Vaší reklamy. Pro aktivování Firemní uvítací melodie kontaktujte prosím svého Account Managera O2, případně naší linku pro firemní zákazníky.

Napište nám o svém problému