Poukazy

Dostali jste poukaz na nákup mobilního obsahu a nejste si jistí, jak to funguje? Potom jste tu správně.

Dostal/a jsem poukaz, jak ho můžu použít?

Gratulujeme k poukazu. Použítí poukazu je snadné: stačí na adrese www.o2active.cz/poukaz nebo v naší aplikaci O2 Active zadat jeho kód. V případě že na portále nejste přihlášeni, přihlaste se, prosím, zadáním svého mobilního čísla a opsáním jednorázového kódu, který obdržíte v SMS. Je to proto, abychom Vám k Vašemu telefonnímu číslu mohli přiřadit buď body z poukazu, a nebo dárek.

Jaké jsou typy dárkových poukazů?

Dárkové poukazy máme dvojího typu. Bodové a věcné. Záleží na tom, jaký jste od nás dostali. Za bodové poukazy Vám připíšeme určitý počet bodů, za které si pak můžete na O2 Active stáhnout, co budete chtít (hry, audioknihy, e-magazíny, e-knihy, SMS/MMS zprávy do mobilu, uvítací melodie a další). Věcné jsou pak na konkrétní typ obsahu nebo konkrétní položku.

Došly mi body v dárkovém poukazu.

Jak mohu stahovat dál? Body si můžete kdykoli dobít. Čím víc si jich dobijete, tím levnější každý jeden bod bude. Dobitím bodů nad rámec dárkového poukazu se zároveň můžete stát členem O2 Active Klubu a za cenu 39 Kč týdně se Vám bude každý týden připisovat dalších 50 bodů. Pokud dokupovat body nechcete, vždy si vybranou položku můžete koupit i jednorázově za peníze.

Napište nám o svém problému